Kostowiecki Konkurs Kreatywności


 

„Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa”

Mary Lou Cook

 

Kostowiecki Konkurs Kreatywności

Konkursy Kreatywności zapisały się już na stałe w naszym szkolnym kalendarzu. Cieszymy się, że udało nam się odejść od rutyny zwykłych konkursów. Zdecydowaliśmy się na oryginalną formułę, gdzie każdy pomysł i forma realizacji jest dobra, a dzieci mogą dać ponieść się fantazji.

W poprzednich latach efekty przerastały nasze oczekiwania. Okazało się, że bawi nas wyłamywanie się ze schematów,  wyobraźnia i niczym nieskrępowana twórczość. Komisja konkursowa miała zwykle kłopot z przyznaniem nagród, bo wiele prac było absolutnie wyjątkowych, o czym możecie się Państwo przekonać oglądając galerie zdjęć z poprzednich edycji.

Kreatywność to taka cecha, dzięki której w dzisiejszych czasach można osiągnąć spektakularne sukcesy – bez względu na to jaki zawód się wykonuje. Dlatego chcemy kontynuować ten pomysł i zorganizować kolejny Kostowiecki Konkurs Kreatywności – szczegóły wkrótce !

 Rada Rodziców

 

„Myślę, że jak zrobisz coś, co okaże się całkiem niezłe, to powinieneś zrobić coś innego, równie wielkiego, zamiast rozwodzić się nad tym zbyt długo. Po prostu zastanów się, co dalej.” 

Steve Jobs