Sukcesy szkolne


ARKUSZ  REJESTRACJI  OSIĄGNIĘĆ  2015/2016

Lp.

Data

Osiągnięcia

Organizator

Nauczyciel

1

02.10.2015r.

II miejsce w klasyfikacji generalnej w Mistrzostwach Gminy Nadarzyn w Jesiennych Biegach Przełajowych Szkól Podstawowych.

SP Kostowiec / LKS Orzeł Nadarzyn

Marcin Mlekicki

Teresa Dąbrowska

2

25.11.2015r.

IV miejsce w klasyfikacji dziewcząt w Mistrzostwach Gminy Nadarzyn w Piłce Siatkowej Szkól Podstawowych.

GOS Nadarzyn  /       SP Nadarzyn

Marcin Mlekicki

3

09.12.2015r.

Turniej mikołajkowy w Młochowie .

IV m- dziewczyny SP Kostowiec

II miejsce chłopcy SP Kostowiec

SP Młochów

Marcin Mlekicki

4

14.12.2015r.

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

W kat. chłopców.

SZS Pruszków

Marcin Mlekicki

5

17.12.2015r.

II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

W kat. dziewcząt.

SZS Pruszków

Marcin Mlekicki

6

18.04.2016r.

Rejonowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców – IV-miejsce Kostowiec.

LKS Orzeł Nadarzyn / SP Wola Krakowiańska

Marcin Mlekicki

7

23.04.2016r.

Jerzy Wąsiewicz Laureat Gminnego Konkursu Matematycznego.

Gmina Nadarzyn

Zofia Wilamowska

  8

23.04.2016r.

Jan Knyspel wyróżnienie w Gminnym Konkursie Matematycznym.

Gmina Nadarzyn

Zofia Wilamowska

9

29.04.2016r.

Jerzy Wąsiewicz 26 miejsce w Polsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „PANGEA” .

Pangea

Zofia Wilamowska

10

29.04.2016r.

Bartosz Nogal zajął II miejsce w konkursie recytatorskim „Warszawska syrenka”.

NOK

Monika Pleban

11

29.04.2016r.

Julia Jaworska kl.II i Zofia Jakubowska kl.III zajęły I miejsce w konkursie plastycznym „Pisanka i palma wielkanocna”.

NOK

Monika Pleban  

Agnieszka Bajnóg

12

29.04.2016r.

Ula Wąsiewicz zajęła III miejsce w Gminnym konkursie matematycznym „Wzorowy matematyk”.

SP Rusiec

          Agnieszka Bajnóg

  13

04.05.2016r.

Mistrzostwa szkoły w wiosennych biegach przełajowych.

SP Kostowiec

Marcin Mlekicki

Teresa Dąbrowska

14

05.05.2016r.

Jan Knyspel kl. VI i Jerzy Wąsiewicz kl.V zajęli I miejsce w Gminnym konkursie historycznym z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

SP Młochów

Maciej Szmel

15

08.05.2016r.

Jan Knyspel kl. VI i Jerzy Wąsiewicz kl. V zdobyli nagrodę w konkursie nauk przyrodniczych „Świetlik”.

SP Kostowiec

Monika Pleban

16

08.05.2016r.

Bartosz Nogal kl. II i Urszula Wąsiewicz kl. III dostali wyróżnienie w konkursie nauk przyrodniczych „Świetlik”.

SP Kostowiec

Monika Pleban

17

11.05.2016r.

Małgorzata Lechman kl. II zająła III miejsce oraz Urszula Wąsiewicz kl. III zajęła II miejsce w konkursie ortograficznym „Gżegżółka ma duży brzuch”.

SP Kostowiec

Monika Pleban

18

12.05.2016r.

SP Kostowiec zajął II miejsce w Gminnym Rozgrywkach Warcabowych. II miejsce indywidualnie zajął Jerzy Wąsiewicz.

SP Wola Krakowiańska

Marta Kuczewska

19

18.05.2016r.

Ula Wąsiewicz kl III i Jerzy Wąsiewicz kl. V zdobyli wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”.

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Agnieszka Bajnóg

Zofia Wilamowska

20

18.05.2016r.

Franio Pawlicki kl. II i Bartosz Piechota kl.II zajęli I miejsce oraz Julia Jaworska kl. II zajęła II w konkursie logopedycznym.

SP Kostowiec

Dorota Kulawiec

21

31.05.2016r.

SP Kostowiez zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gminy Nadarzyn w Piłce Nożnej klas III-IV.

GOS Nadarzyn

SP Młochów

Marcin Mlekicki

 

22

31.05.2016r.

Gminny Konkurs Języka Angielasiego:

Urszula Wosiewicz zajęła II miejsce w kat. I-III

Zofia Jakubowska III zajęła miejsce w Kat. I-III

Jan Knyspel zajął II miejsce w kat. IV-VI

Jan Jakubowski zajął III miejsce w kat. IV-VI

SP Nadarzyn

Elżbieta Proga

23

03.06.2016r.

SP Kostowiez zajęła V miejsce w Mistrzostwach Gminy Nadarzyn w Piłce Nożnej klas I-II.

GOS Nadarzyn

SP Kostowiec

 

Marcin Mlekicki

 

24

18.06.2016r.

I miejsce 22 DH Orliki z Kostowca w Rajdzie Szlakiem Naszej Historii w Pruszkowie.

Hufiec Pruszków

Marta Kuczewska

25

21.06.2016r.

Mistrzostwa Gminy Nadarzyn w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt

II miejsce – Gabriela Dębowska i Milena Malinowska

GOS Nadarzyn

Marcin Mlekicki

 

 

ARKUSZ REJESTRACJI OSIĄGNIĘĆ 2014/2015

LP.

Data

OSIĄGNIĘCIA

Organizator

Nauczyciel

1

04.03.2015r.

Szkolny Turniej Warcabowy

I miejsca – Eryk Vu, Jerzy Wąsiewicz, Dorota Sass, Klaudia Dziewulska

II miejsca – Krzysztof Kmera, Piotr Kmera, Maja Orłowska, Martyna Grabowska

III miejsca – Kuba Wojtaś, Bartosz Anioł, Zuzanna Malicka

 

SP Kostowiec

Z. Wilamowska

2

06.03.20015r.

Gminny Turniej Szachowy- SP Kostowiec III miejsce

indywidualne III miejsce- Urszula Wąsiewicz, Kamil Bojanowski

 

Gmina Nadarzyn

Z. Wilamowska

3

11.03.2015r.

II miejsce – Bartosz Nogal w konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka”

 - etap gminny

II miejsce –etap powiatowy

 

NOK

M. Pleban

4

26.03.2015r.

Gminny Konkurs Plastyczny „ Pisanki i Palma”

I miejsce – Julia Jaworska

II miejsce – Jagoda Dudzik i Gabriela Budziszewska

III miejsce – Zuzanna Malicka

 

NOK

A. Bajnóg

5

14.04.2015r.

I miejsce – Antoni Kolasiński w Konkursie „Mazowieckie Talenty”-

 kategoria fotografia

 

Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie

Z. Wilamowska

6

18.04.2015r.

Półfinał Konkursu Poezji Patriotycznej

Zuzanna Pajor, Jagoda Marchwicka

 

Archidiecezja Warszawska

R. Janczarska

7

23.04.2015r.

IV miejsce SP Kostowiec w Gminnym Turnieju Warcabowy

I miejsce- Dorota Sass

 

SP Wola Krakowiańska

M. Mlekicki

Z. Wilamowska

8

05.05.2015r.

IV miejsce SP Kostowiec w Mistrzostwach Gminy Nadarzyn w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

 

 

SP Wola Krakowiańska

M. Mlekicki

9

05.05.2015r.

III miejsce SP Kostowiec w Historycznym Konkursie Powiatowym z okazji rocznicy konstytucji 3 maja.

 

powiat

M. Szmel

10

06.05.2015r.

III miejsce SP Kostowiec w Biatlonie

 

ZG LOK

M. Mlekicki

11

06.05.2015r.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Laureat – Jerzy Wąsiewicz

Wynik Bardzo dobry – Urszula Wąsiewicz

Wyróżnienie – Adam Kostecki, Jan Knyspel, Kamil Bojanowski

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matamatycznych

A. Bajnóg

Z. Wilamowska

12

09.05.2015r.

III miejsce w Turnieju Języka Angielskiego – Urszula Wąsiewicz

Wyróżnienie – Dorota Sass

 

SP Nadarzyn

K. Kozłowska

13

18.05.2015r.

Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Nagroda – Marcelina Świercz i Urszula Wąsiewicz

Wyróżnienia – Julia Dębowska, Bartosz Nogal, Zofia Jakubowska,

Jerzy Wąsiewicz,  Jan Knyspel.

 

Konkurs Ogólnopolski

M. Pleban

14

22.05.2015r.

I miejsce -Urszula Wąsiewicz w Gminnym Konkursie Matematycznym „Wzorowy matematyk”.

 

Gmina Nadarzyn

A. Bajnóg

15

30.05.2015r.

 

I miejsce- Bartosz Opłocki w zawodach łuczniczych na Pracowniczym Pikniku Rodzinnym.

PIAP

Rodzic

16

02.06.2015r.

I miejsce – Jan Knyspel w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas 4-6

Gmina Nadarzyn

M. Woźniak

 

ARKUSZ REJESTRACJI OSIĄGNIĘĆ 2013/2014

LP.

Data

Imię i nazwisko kl./Grupa

KONKURS

Organizator

Nauczyciel

1

21.09.2013r.

22 GZ „Leśne Duszki” -  I miejsce

Bieg miejski „Harcerski START”

Hufiec Pruszków

Marta Kuczewska

2

25.09.2013r.

Załącznik 1

Szkolne Biegi Przełajowe klas 0 – I – II – III

SP Kostowiec

Marcin Mlekicki

3

27.09.2013r.

Piotr Kmera kl. IV – III miejsce

Łukasz Kalisiewicz kl. V – II miejsce

Jesienne Biegi Przełajowe – Mistrzostwa Gminy Nadarzyn

SP Kostowiec III miejsce

SP Kostowiec

UG Nadarzyn

LKS Orzeł Nadarzyn

Marcin Mlekicki

4

04.10.2013r.

Maksymilian Kulik kl. VI – I miejsce

Puchar Dyrektora Szkoły SP Kostowiec

SP Kostowiec

Marcin Mlekicki

5

15.10.2013r.

Jakub Knyspel kl. VI – I miejsce

Konkurs Matematyczny „Mazowieckie Talenty” I etap szkolny, awans do etapu rejonowego

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

Aneta Kowalczyk

6

22.10.2013r.

Chłopcy kl. VI – V miejsce

Dziewczęta kl. VI – V miejsce

Mistrzostwa Gminy Nadarzyn w Piłce Koszykowej

SP Nadarzyn

Marcin Mlekicki

7

22.10.2013r.

Jakub Rybkowski kl. VI – III miejsce

Konkurs Poezji Religijnej w Nadarzynie

Gimnazjum w Nadarzynie

Renata Janczarska

8

30.10.2013r.

Lena Kuczewska kl. III – II miejsce

Konkurs Gminny

SP Młochów

Marta Kuczewska

9

30.11.2013r.

Jakub Knyspel kl. VI – II miejsce

Konkurs Matematyczny „Mazowieckie Talenty” II etap rejonowy, awans do III etapu wojewódzkiego

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

Aneta Kowalczyk

10

05.12.2013r.

Chłopcy kl. VI – I miejsce

Dziewczęta kl. VI – III miejsce

Turniej Mikołajkowy

SP Kostowiec I miejsce w generalnej punktacji

LKS Orzeł Nadarzyn

SP Młochów

Marcin Mlekicki

11

06.12.2013r.

Filip Kostecki kl. IV – II miejsce

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

na szczeblu powiatowym

GLKS Nadarzyn

Kostecki (tata ucznia )

12

07.12.2013r.

22 GZ „Leśne Duszki” - I miejsce 

Festiwal Teatrzyków Zuchowych

Hufiec Pruszków

Matra Kuczewska

13

22.12.2013r.

Jan Jakubowski kl. IV – I miejsce

Konkurs szkolny „Bombka na choinkę”

Gminny Ośrodek Kultury w Nadarzynie

Agnieszka Bajnóg

14

10.01.2014r.

Jan Knyspel kl. IV - awans

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea” zakwalifikowany do finału

Vistula Uniwersity w Warszawie

Aneta Kowalczyk

15

12.01.2014r.

Mateusz Świercz kl. V – I miejsce

Maksymilian Kulik kl. VI – II miejsce

Julia Krasny kl. VI – III miejsce

Puchar Dyrektora Szkoły SP Kostowiec ze strzelectwa sportowego SK LOK

ZG LOK Nadarzyn

Marcin mlekicki

16

16.01.2014r.

Jerzy Wąsiewicz kl. III – II miejsce

Ula Wąsiewicz kl. I –III miejsce

Wyróżnienie dla Kingi Nędzy i Julii Krasny

Konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa”

SP Kostowiec

Agnieszka Bajnóg

17

30.01.2014r.

Chłopcy kl. VI – V miejsce

Dziewczęta kl. VI – V miejsce

Mistrzostwa Gminy Nadarzyn w Piłce Siatkowej

GOS Nadarzyn

Marcin Mlekicki

18

01.03.2014r.

SP Kostowiec – III miejsce

Konkurs Warcabowy

GOS Nadarzyn

Aneta Kowalczyk

19

12.03.2014r.

Jakub Rybkowski kl. VI – I miejsce

Warszawska Syrenka – etap gminny

NOK Nadarzyn

Małgorzata Woźniak

20

20.03.2014r.

Wyróżnienie

Urszula Wąsiewicz kl. I, Jan Knyspel kl. IV, Jakub Knyspel kl. VI, Kamil bojanowski kl. V, Jerzy Wąsiewicz kl. III

Konkurs "Kangur Matematyczny"

SP Kostowiec

Agnieszka Bajnóg

21

28.03.2014r.

Aleksandra Gedymin kl. VI – III miejsce

„Cały powiat czyta Brzechwę” – etap gminny

Wyróżnienie – Daniel Modzelewski

NOK Nadarzyn

Małgorzata Woźniak

21

03.04.2014r.

Urszula Wąsiewicz kl. III – III miejsce

Julia Smigielska kl.V – III miejsce

Wyróżnienie Zofia Jakubowska kl. I i Jerzy Wosiewicz kl.III

Palma Wielkanocna „Pisanka”

NOK Nadarzyn

Dorota Śmigielska

23

15.04.2014r.

Jarzy Wąsiewicz kl. III – I miejsce

Gminny Konkurs na Pisankę Wielkanocną

NOK Nadarzyn

Dorota Śmigielska

24

26.04.2014r.

Jakub Knyspel kl. VI – I miejsce

Jan Knyspel kl. IV – I miejsce

Gminny Konkurs Matematyczny

SP Nadarzyn

Aneta Kowalczyk

25

29.04.2014r.

SP Kostowiec II miejsce- awans do rejonu

Mistrzostwa Gminy Nadarzyn w piłce nożnej  chłopców                         „Mała Piłkarska Kadra Czeka” – etap gminny

UG Nadarzyn

LKS Orzeł Nadarzyn

Marcin Mlekicki

26

05.05.2014r.

SP Kostowiec II miejsce- awans do rejonu

Mistrzostwa Gminy Nadarzyn w piłce nożnej  dziewcząt                         „Mała Piłkarska Kadra Czeka” – etap gminny

UG Nadarzyn

LKS Orzeł Nadarzyn

Marcin Mlekicki

27

07.05.2014r.

Chłopcy kl. VI – I miejsce

Dziewczęta kl. VI – III miejsce

SP Kostowiec II miejsce w generalnej punktacji

Mistrzostwa Gminy Nadarzyn w Pojedynkach strzeleckich LOK

UG Nadarzyn

ZG LOK Nadarzyn

Marcin Mlekicki

28

09.05.2014r.

SP Kostowiec IV miejsce

Mistrzostwa rejonowe w piłce nożnej  chłopców                         „Mała Piłkarska Kadra Czeka” – etap gminny

UG Nadarzyn

LKS Orzeł Nadarzyn

Marcin Mlekicki

29

10.05.2014r.

Jerzy Wąsiewicz, Jan i Kuba Knyspel i Aleksandra Latoszek

Półfinał BAN

Kuria

Renata Janczarska

30

15.05.2014r.

Aleksandra Gedymin kl. VI – III miejsce

Konkurs Głośnego czytania

Powiat Pruszkowski

Małgorzata Woźniak

31

12.05.2014r.

Lena Kuczewska kl. III – I miejsce

Michał Jagodziński kl. IV – II miejsce

Hubert Krajewski kl. IV – III miejsce

Aleksandra Latoszek kl. III – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Kaligrafii

SP Wola Krakowiańska

Monika Pleban

Grzegorz Tyszko

32

17.05.2014r.

Jakub Knyspel kl. VI – II miejsce

Gminny Konkurs Informatyczny

SP Nadarzyn

Katarzyna Łukasik

33

21.05.2014r.

Załącznik 2

Wiosenne Biegi Przełajowe SP Kostowiec

Klas 0-III i IV-VI w kategorii chłopców i dziewcząt

SP Kostowiec

Rada Rodziców SPK

Marcin Mlekicki

Wychowawcy klas

34

22.05.2014r.

Dorota Sass kl. II – II miejsce

Jerzy Wąsiewicz kl. III – I miejsce

Gminny Konkurs Matematyczny

„Wzorowy Matematyk”

SP Nadarzyn

Wychowawcy klas

35

23.05.2014r.

SP Kostowiec VI miejsce

Wojewódzkie Mistrzostwa Piłki nożnej Chłopców klas I – III

Szkół Podstawowych

UG Nadarzyn

LKS Orzeł Nadarzyn

GOS Nadarzyn

Marcin Mlekicki

36

26.05.2014r.

Ula Wąsiewicz kl. I – Dyplom

Wyróżnienie: Patryk Jasiński kl. I, Jan Knyspel kl. IV

Jerzy Wąsiewicz kl. III

 

 

7 Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „ Świetlik”

 

Akademia Młodego Odkrywcy

Dorota Śmigielska